500 manekinów zastąpi kibiców na trybunach

sports news

Chińska Zawodowa Liga Bejsbolu wystartuje już 11 kwietnia. Wszystkie mecze będą jednak rozgrywane bez udziału publiczności.

Klub Rakuten Monkeys wpadł na pomysł, jak wypełnić trybuny swojego ballparku. Na mogacym pomieścić 20 tysięcy kibiców Taoyuan International Baseball Stadium zasiądą manekiny.

– Skoro nie możemy mięc kibiców na trybunach, to chociaz możemy trochę się pośmiać. Dlatego wpadliśmy na pomysł, że wstawimy na miejsca dla kibiców 500 manekinów – powiedział menedżer klubu Justin Liu.

Na stadionach, na których będą rozgrywane mecze bejsbola, będa mogli przebywać jedynie zawodnicy, trenerzy ze swoim sztabem, pracownicy ballparku, sędziowie oraz media.

https://twitter.com/GOCPBL/status/1247378969516634113

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.