8 czerwca powrót rozgrywek Primera Division

sports news

Premier Hiszpanii Pedro Sanchez ogłosił, że rozgrywki Primera Division mogą zostać wznowione 8 czerwca.

– Najgorsze jest już za nami. Liczba nowych przypadków zakażeń wirusem COVID-19 znacznie spadła w ostatnich tygodniach – obwieścił sternik rządu kraju z południa Europy.

– Primera Division może znów ruszyć 8 czerwca. Piłka zacznie toczyć się po murawie po spełnieniu wszystkich niezbędnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy – podsumował wątek Sanchez.

Premier Hiszpanii przekazał również, że turyści będą mogli ponownie przyjechać na Półwysep Iberyjski oraz wyspy na Morzu Śródziemnym i Oceanu Atlantyckiego w lipcu.

Pięć dni wcześniej od Primera Division wznowi rozgrywki portugalska Primeira Liga.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.