Typy Ekstraklasa: Typerzy stawiają na Legię i Lechię

Typerzy typujący wyniki meczów w naszym typerze typownia.pl w dzisiejszych meczach T-Mobile Ekstraklasy stawiają na Lechię Gdańsk i Legię Warszawa.

Letnie transfery do klubu z Gdańska sprawiły, ze nawet na wyjeździe zespół występuje w roli faworyta. Aż 73 procent graczy wytypowało zwycięstwo Lechii nad Jagiellonią (początek godz. 18:00 – relacja na żywo minuta po minucie TUTAJ). Tylko 8 procent postawiło na Jagę, a 19% uważa, że w tym meczu padnie remis.

Zobacz analizę przed meczem Jagiellonia – Lechia.

W drugim sobotnim pojedynku zdecydowanym faworytem jest Legia, która zagra u siebie z GKS-em Bełchatów (godz. 20:30). Mimo słabego występu mistrza Polski w eliminacjach do Ligi Mistrzów, ponad 86 procent graczy z typownia.pl wskazuje Legię jako faworyta do trzech punktów. Po jednym punkcie obu ekipom przyznało 10 procent grających, a tylko 4 procent uważa, że GKS wywiezie ze stolicy komplet „oczek”.

Zagraj w naszym typerze na typownia.pl oraz zobacz co dziś typujemy.