Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 12.11.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Ukraina – Finlandia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Ukraina musi punktować, albowiem zajmuje trzecie miejsce i traci dwa punkty do v-ce lidera Islandii. Drużyna Islandii gra na wyjeździe z liderem Chorwacją i może stracić punkty. W ostatniej kolejce, Ukraina wygrała u siebie z Kosowem 3:0, chociaż w pierwszej połowie męczyła się, strzelając bramkę na 1:0 w końcówce tej połowy. Typuję przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Chorwacja – Islandia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Jeden z najlepiej zapowiadających się meczów w tym dniu, jeżeli chodzi o eliminacje MŚ. Gospodarze liderują w grupie I, ale wyprzedzają Islandię, tylko lepszą różnicą bramek. Bramki na pewno padną, ja typuję przedział goli 2-3.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Walia – Serbia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Gospodarzy czeka ciężki mecz, albowiem Serbia przyjedzie nie tylko aby zainkasować jeden punkt, ale będzie chciała ten mecz wygrać. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 18:00, Austria – Irlandia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Austriacy muszą punktować, albowiem czołówka grupy odskoczyła i nie może sobie już pozwolić na stratę punktów, tym bardziej że będzie grała na własnym boisku. Dla Austrii, Irlandia to ciężki przeciwnik, dlatego trudno będzie zainkasować trzy punkty. Na pewno padną bramki, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Piłka Nożna – El. MŚ, godz. 20:45, Hiszpania – Macedonia, typ: 1 (-3.5), kurs: 2.30

Inny wynik niż wysokie zwycięstwo gospodarzy, będzie dużą niespodzianką wręcz sensacją. Hiszpania w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Albanię, która jest o wiele lepszą drużyną od Macedonii. Stawiam na to, że Hiszpania wygra ten mecz różnicą minimum czterech bramek.