NBA: 30 wygrana Milwaukee Bucks

sports news

Milwaukee Bucks pokonali na wyjeździe Chicago Bulls 123:102 w poniedziałkowym meczu ligi NBA. Drużyna z Wisconsin został pierwszą w tym sezonie, która wygrała 30 spotkań.

Po dwóch spotkaniach przerwy, spowodowanych problemami z plecami, do gry wrócił Giannis Antetokounmpo. Lider Kozłów zdobył 23 punkty i miał 10 zbiórek, choć na parkiecie przebywał zaledwie 27 minut. Nie grał też w końcówce ze względu na fakt, że wynik spotkania był już przesądzony.

– Wgraliśmy 30 meczów jeszcze przed styczniem. To jest fajna sprawa, ale zawsze stać nas na jeszcze lepszą grę – powiedział Antetokounmpo. – Musimy cały czas robić postępy, ponieważ naszym celem jest jak najlepsza gra pod koniec sezonu – dodał MVP z minionych rozgrywek.

25 „oczek” dla Bucks zdobył Khris Middleton, a 15 Eric Bledsoe, który grał 16 minut, po tym, jak opuścił osiem poprzednich gier. – Z nim gramy szybciej – powiedział na temat tego drugiego Antetokounmpo. – On jest jak samochód sportowy. Porusza się bardzo szybko, a my musimy za nim nadążyć. Fajnie, że wrócił do gry – stwierdził.

Zach LaVine zdobył 19 punktów dla Bulls, ale trafił zaledwie siedem z 23 rzutów z gry. Lauri Markkanen i Coby White dołożyli po 18 „oczek”. – W pierwszej połowie utrzymaliśmy się w grze. Jednak w drugiej nie graliśmy naszej najlepszej koszykówki – ocenił Markkanen. – Pokazaliśmy, że potrafimy grać przeciwko każdej drużynie, ale oczywiście musimy to robić przez 48 minut, aby zwyciężyć w takim meczu jak ten. Nie możemy obniżać poziomu gry jak teraz w trzeciej w kwarcie. Stać nas na wygrywanie takich spotkań – podkreślił.

Byki zajmują dziewiąte miejsce w Konferencji Wschodniej z bilansem 13-21. W następnym meczu zagrają u siebie z Utah Jazz. Natomiast Kozły mają 30 zwycięstw i pięć porażek, co plasuje ich na pozycji lidera nie tylko Wschodu, ale całej ligi. Ich kolejnym rywalem będą Minnesota Timberwolves.

*****
Wyniki poniedziałkowych meczów NBA:

Orlando Magic – Atlanta Hawks 93:101
Vucević 27, Fournier 22 – Goodwin 21, Huerter 19.

Washington Wizards – Miami Heat 123:105
McRae 29, Mathews 28, Mahinmi 25 – Butler 27, Robinson 16.

Chicago Bulls – Milwaukee Bucks 102:123
LaVine 19, Markkanen 18, White 18 – Middleton 25, G. Antetokounmpo 23.

Minnesota Timberwolves – Brooklyn Nets 122:115 (po dogrywce)
Napier 24, Culver 21 – Dinwiddie 36, Harris 19.

Utah Jazz – Detroit Pistons 104:81
Mitchell 23, Clarkson 20, Bogdanović 17 – Rose 20, Drummond 15.

Portland Trail Blazers – Phoenix Suns 116:122
Lillard 33, McCollum 25 – Booker 33, Oubre Jr. 29.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.