Abel Hernandez na celowniku Torino FC

Oceń

Torino FC jeszcze przed startem ligi zamierza zwiększyć swoją siłę ofensywną. Według włoskich mediów przedstawiciele klubu złożyli w środę oficjalną ofertę za usługi 24-letniego napastnika Hull City, Abela Hernandeza.

Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Spekuluje się, iż przedstawiciel Barclays Premier League chciałby odzyskać przede wszystkim pieniądze, które rok temu zainwestował w reprezentanta Urugwaju. Tygrysy dwanaście miesięcy temu zapłaciły za niego 12 milionów funtów.

Z kolei drużyna ze Stadio Olimpico di Torino, która zamierza znów walczyć o miejsce gwarantujące start w europejskich pucharach, najchętniej wypożyczyłaby wychowanka Central Espanol na sezon 2015/2016 z opcją pierwokupu. Nie wiadomo jednak, czy na taką ofertę pozytywnie odpowie angielski klub.

W poprzednim sezonie Abel Hernandez w barwach Hull City rozegrał 26 meczów we wszystkich możliwych rozgrywkach. Strzelił w nich cztery bramki oraz zanotował jedną asystę.

Ponadto Torino FC zainteresowane jest 22-letnim środkowym obrońcą Danubio FC, Fabricio Formiliano. Podobno urugwajska ekipa zgodzi się na sprzedaż młodego stopera jeżeli na negocjacyjnym stole pojawi się propozycja opiewająca na trzy miliony euro.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB