AC Milan mocno pracuje nad sprowadzeniem Ivana Rakiticia

sports news

Ivan Rakitić najpewniej opuści FC Barcelonę w styczniowym okienku transferowym. Chętnych na sprowadzenie środkowego pomocnika nie brakuje, a najmocniej walczy o niego AC Milan.


Reprezentant Chorwacji nie kryje się z tym, że jest rozczarowany swoją pozycją w „Dumie Katalonii”. Trener Ernesto Valverde najczęściej zostawia go w tym sezonie wśród rezerwowych. Dlatego jest zdecydowany na opuszczenie klubu z Camp Nou zimą.

„Mundo Deportivo” donosi, że bardzo mocno chce go mieć u siebie AC Milan. Do przenosin na San Siro przekonuje go jego rodak Zvonimir Boban, dyrektor wykonawczy „Rossonerich”. Piłkarzem interesują się także m.in. Inter Mediolan i Manchester United.

Chorwat w obecnym sezonie rozegrał siedem meczów w La Liga i trzy w Lidze Mistrzów. Na murawie spędził zaledwie 255 minut. Jego kontrakt z Barcą obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy