AC Milan musi zapłacić 40 mln euro za Milika

sports news

Arkadiusz Milik jest coraz częściej typowany do roli nowego napastnika Milanu, który zastąpi w niedalekiej przyszłości Zlatana Ibrahimovicia – donosi „La Gazzetta dello Sport”.

Były reprezentant Szwecji niebawem opuści stolicę Lombardii, zwłaszcza po tym, jak został zwolniony jego przyjaciel Zvonimir Boban.

Przyszłość Milika w Neapolu również wygląda ponuro, ponieważ obie strony nie uzgodniły jeszcze nowej umowy, która wygaśnie w czerwcu 2021 roku.

„Rossoneri” mają ogromną szansę sprowadzić kolejnego reprezentanta Polski, ale muszą liczyć się z wydatkiem 40 mln euro. Rodak Krzysztofa Piątka strzelił w tym sezonie dwanaście goli w 22 rozegranych spotkaniach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.