Adrian Łyszczarz liczy na występy w PKO Ekstraklasie

sports news

Pomocnik Śląska Wrocław, Adrian Łyszczarz, na początku października, podczas jednego z treningów zerwał więzadła krzyżowe stawu kolanowego. Po okresie rehabilitacji, 20-letni piłkarz wrócił już do treningów.

– Nigdy wcześniej nie miałem tak długiej przerwy od grania w piłkę. Strasznie za tym tęskniłem. Sytuacja związana z koronawirusem też nieco opóźniła mój powrót, ale z drugiej strony liga na mnie poczekała. Najważniejsze, że wszystko wraca do normalności. Cieszę się z tego, że trenuję z drużyną i czekam na swój pierwszy mecz – powiedział Łyszczarz, w rozmowie z redakcją oficjalnego serwisu internetowego Śląska.

– Gdyby nie ta przerwa byłoby trudno zagrać jeszcze w tym sezonie. Zacząłem treningi z drużyną dopiero, gdy wróciliśmy do zajęć po kwarantannie. Pomogło mi to o tyle, że teraz pojawia się szansa, by złapać jeszcze w tym sezonie jakieś minuty na boisku i jeśli się to uda, będę z tego powodu bardzo zadowolony. Chciałbym zagrać w PKO Ekstraklasie i myślę, że dam radę to zrobić. Wszystko będzie zależało od tego, jak będę wyglądał na treningu. Na razie czuję się bardzo dobrze, ale jest jeszcze dużo rzeczy do poprawy – dodał 20-latek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.