Agent Emersona: Juventus się z nami nie kontaktował

sports news

Emerson Palmieri przyznał, że jest bardzo szczęśliwy w Chelsea i nikt z tego klubu nie kontaktował się z nim w sprawie ewentualnego transferu.

Obrońca współpracować już z Maurizio Sarrim podczas jego kadencji w Chelsea i w ostatnim czasie Emerson był łączony z transferem do Juventusu.

– Emerson jest bardzo szczęśliwy w Chelsea i bardzo dogaduje się z trenerem i kolegami z drużyny. Na dzień dzisiejszy nie mam żadnego kontaktu z innymi klubami. Juventus był nim zainteresowany podczas jego gry w Romie – przyznał agent piłkarza, Fernando Garcia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.