Aglietti: Będziemy to pamiętać do końca życia

sports news

Hellas Werona w niedzielę zapewnił sobie awans do Serie A, pokonując w rewanżu w barażu AS Cittadella 3:0. Trener Alfredo Aglietti nie krył radości po wspaniałym triumfie.

Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną AS Cittadella 2:0. Hellas udało się odrobić straty na własnym stadionie z nawiązką i wrócić do włoskiej ekstraklasy.

– To są niezapomniane chwile – powiedział Aglietti w rozmowie z „DAZN”. – Straciłem głos i nie potrafię znaleźć słów – dodał.

– Podziękowania należą się drużynie za to, jak poradziła sobie z trudnościami. Osiągnęliśmy coś niesamowitego. Będziemy pamiętać ten wieczór do końca życia – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.