Agnelli: Czapki z głów przed Ajaksem

sports news

Juventus Turyn po raz kolejny nie zrealizuje swojego celu, jakim od kilku sezonów jest triumf w Lidze Mistrzów. Andrea Agnelli, prezes „Bianconerich”, po odpadnięciu w ćwierćfinale z Ajaksem Amsterdam, docenił rywali, którzy według niego byli lepsi w tym dwumeczu.

– Moją pracą tutaj jest w określonych momentach zrobienie ogólnej oceny wszystkiego – powiedział Agnelli, cytowany przez „Football Italia”.

– Ajax w pełni zasłużył na awans. My jednak zdajemy sobie sprawę, że w ostatnich pięciu lub sześciu latach solidnie pokazywaliśmy się w Lidze Mistrzów, dlatego chcę, abyśmy rok po roku robili postępy – dodał.

– Ajax to klub, który pracuje w systemie cyklów. Jeden z nich zaczął się kilka lat temu. Oni na to zasłużyli, nie tylko tym meczem, ale na przestrzeni całego dwumeczu. To są jednak rozgrywki, w których pół godziny gry może zrobić różnicę, czy sięgniesz po trofeum, czy też zostaniesz wyeliminowany – zaznaczył.

– Ajax sprawił ogromne problemy Bayernowi Monachium, wyeliminował Real Madryt i Juventus. Czapki z głów przed nimi – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.