Ajax – Venlo – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Ajax – Venlo. Typy bukmacherskie do Singla, na czwartek 13. dzień maja, wybraliśmy z holenderskiej EredivisieZapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że w meczu Ajaksu Amsterdam z Venlo padnie przynajmniej pięć bramek.

To przedostatnia kolejka w holenderskiej ekstraklasie i ostatni, ligowy mecz Ajaksu na Johan Cruijff Arena. Mimo, że spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, to sądzimy, że gospodarze będą chcieli w bardzo dobrym stylu pożegnać się ze swoim obiektem.

Venlo teoretycznie ma jeszcze szansę na uratowanie ligowego bytu, ale chyba nikt nie wierzy, w jakąkolwiek zdobycz punktową w Amsterdamie.

Dwa ostatnie pojedynki między tymi drużynami, na tym stadionie, kończyły się pokryciem linii 4.5 gola. Dlatego dziś stawiamy na przynajmniej pięć goli na Johan Cruijff Arena.

Ajax – Venlo, typ: powyżej 4.5 gola, kurs: 2.44.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Typy na rzuty rożne: Francja – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-francja-niemcy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Węgry – Portugalia – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/wegry-portugalia-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Argentyna – Chile https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-argentyna-chile/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…