Alabama – Notre Dame – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Alabama – Notre Dame. Typy bukmacherskie do Singla, na piątek 1. dzień stycznia, wybraliśmy ze NCAAF, czyli rozgrywek uniwersyteckich futbolu amerykańskiego. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że Alabama będzie prowadziła do przerwy przynajmniej 11 punktami w starciu z Notre Dame.

Jest to półfinał rozgrywek, które mają wyłonić najlepszą drużynę tego sezonu. Oczywiście wiadomo, że w finale zagra Alabama i zapewne go wygra. Tutaj nie ma praktycznie żadnych wątpliwości, że to Crimson Tide są najlepszym zespołem studenckim w USA.

My stawiamy, że Alabama będzie wysoko prowadziła już do przerwy. Jeśli popatrzymy na to, jak grają podopieczni Nicka Sabana, to widać, że nabierają rozpędu w drugich kwartach, często prowadząc do przerwy bardzo wysokimi wynikami.

Zamiast zmagać się z angielską Premier League w noworocznym wydaniu, wolimy postawić pieniądze, na przynajmniej 11 punktowe prowadzenie do przerwy Alabamy.

Alabama – Notre Dame, typ: Do przerwy: 1 (-10.5), kurs: 1.83.

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Ajax – Feyenoord – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/ajax-feyenoord-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Bologna – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-bologna-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sparta-rotterdam-psv-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…