Sporting – Braga – Typ, kurs i analiza

Typy na dziś

Sporting – Braga. Typy bukmacherskie do Singla, na sobotę 2. dzień stycznia, wybraliśmy z portugalskiej Primeira Ligi. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typujemy, że  Sporting Lizbona pokona na swoim stadionie Bragę.

Gospodarze są liderem rozgrywek w Portugalii i na swoim stadionie wygrali aż cztery z pięciu spotkań. Tylko raz podzielili się punktami z rywalem.

Natomiast Braga zajmuje czwarte miejsce w zestawieniu i na wyjazdach przegrała dwa z czterech pojedynków.

Chyba żaden trener w tej lidze nie zna tak dobrze drużyny Bragi jak Ruben Amorim. To przecież z tego klubu przeniósł się do Sportingu, który od razu zaczął prezentować świetną grę i zdobywać punkty.

Uważamy, że znajomość rywala pomoże Sportingowi w odniesieniu zwycięstwa, dlatego stawiamy na domową wygraną graczy z Lizbony.

Sporting – Braga, typ: 1, kurs: 2.07.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 200 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama

Ajax – Feyenoord – Typ, kurs i analiza https://tylkopilka.pl/ajax-feyenoord-typ-kurs-i-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Bologna – Verona https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-bologna-verona/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Sparta Rotterdam – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-sparta-rotterdam-psv-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…