Alejandro Guido wzmocnił Los Angeles FC

sports news

Alejandro Guido został zawodnikiem Los Angeles FC – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

24-letni defensywny pomocnik dołączył do zespołu z Kalifornii z meksykańskiego Club Tijuana, gdzie zaliczył w sumie 56 spotkań. Zdobył w nich dwie bramki.

Alejandro Guido na swoim koncie ma także 54 występy w czterech kategoriach wiekowych młodzieżowej reprezentacji Stanów Zjednoczonych. Zdobył w nich cztery gole.

Los Angeles FC w 2018 roku zajął trzecie miejsce w sezonie regularnym Konferencji Zachodniej. Zespół z Kalifornii w pierwszej fazie play off uległ jednak u siebie Realowi Salt Lake City 2:3 i został wyeliminowany.

Ekipa z Miasta Aniołów nowy sezon MLS rozpoczęła zwycięską konfrontacją ze Sportingiem Kansas City 2:1.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.