Allegri: Odchodzę dla dobra Juventusu

sports news

Massimiliano Allegri po pięciu latach odchodzi z Juventusu Turyn. Szkoleniowiec powiedział, że taką decyzję podjął dla dobra klubu.

– Rozmawiałem z prezesem po rywalizacji z Ajaksem Amsterdam. Plan był taki, aby kontynuować pracę. Jednak w ostatnich około sześciu tygodniach doszliśmy do tych samych wniosków – powiedział Allegri w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Tutaj nigdy nie chodziło o kontrakty i tego typu sprawy. Zdałem sobie sprawę, że dla dobra Juventusu odpowiednią decyzją jest moje odejście i zmiana – dodał.

– Gdybym został, to byłoby ryzyko, że we wrześniu lub październiku w przyszłym sezonie mielibyśmy sporo problemów. To jest dlatego najlepszy moment, aby odejść w tym momencie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.