Ancelotti: Brak strzelonego gola wpłynął na drugą połowę

sports news

Everton FC pożegnał się z Pucharem Anglii na etapie trzeciej rundy. W niedzielę przegrał bowiem na wyjeździe w derbach z Liverpoolem 0:1, choć „The Reds” wystąpili w mocno zmienionym składzie do optymalnego.

– To, że nie strzeliliśmy gola w pierwszej połowie, miało wpływ na drugą – powiedział Ancelotti, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Nie potrafiliśmy dalej realizować naszego pomysłu na grę, co udawało się w pierwszej połowie. W niej mieliśmy swoje okazje do zdobycia bramki – dodał włoski szkoleniowiec.

– To oczywiście nie wystarczyło. Straciliśmy mnóstwo energii, a także intensywność w naszej grze. Przez to już nie potrafiliśmy stworzyć sobie kolejnych szans – żałował.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.