Ancelotti: SSC Napoli nie sprzeda swoich najlepszych zawodników

sports news

Media spekulują, że SSC Napoli latem może opuścić kilku kluczowych zawodników. Trener Carlo Ancelotti zapewnił jednak, że klub ze Stadio San Paolo nie musi sprzedawać.

Czołowe europejskie kluby przede wszystkim interesują się Kalidou Koulibaly’m oraz Allanem. Tego pierwszego bardzo mocno chce sprowadzić Manchester United, a drugiego Paris Saint-Germain.

– Podoba mi się projekt tego klubu i jego wizja. To jest czołowy klub we Włoszech i jeden z lepszych w Europie. Nie może jednak płacić zawodnikowi 10 milionów euro za sezon – powiedział Ancelotti w rozmowie z „La Repubblica”.

– De Laurentiis zawsze utrzymuje bilans ksiąg. Nie będę go prosił, aby rozbił bank. Są inne sposoby na wygrywanie, możemy to udowodnić – dodał.

– Koulibaly nie odejdzie. Inne wielkie nazwiska zostaną, ponieważ Napoli nie jest zmuszone, aby sprzedawać – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.