Andre Carrillo zamienił Benfikę na Al-Hilal

sports news

Andre Carrillo w letnim oknie transferowym postanowił przenieść się z Benfiki Lizbona do Al Hilal. O pozyskanie Peruwiańczyka oficjalnie poinformował klub z Arabii Saudyjskiej.

28-latek podpisał z Al Hilal umowę do czerwca 2023 roku. Dla ofensywnego pomocnika to kontynuują przygodę z zespołem z Arabii Saudyjskiej.

Trafił tutaj w 2018 roku na zasadzie wypożyczenia z Benfiki Lizbona. Po zakończeniu minionego sezonu formalnie był ponownie graczem portugalskiego zespołu, ale tylko przez chwilę.

Włodarze Al Hilal zdecydowali się na transfer definitywny Andre Carrillo, który przez cztery najbliższe lata ma występować w tym klubie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.