Andre Martins: Trzeba łączyć w sobie jakość i zaciekłość

sports news

– Częścią naszej pracy jest przekazanie ludziom radości. Lubię grać piłkę opartą na podaniach – wyznał Andre Martins w rozmowie z oficjalnym serwisem Legii Warszawa.

Obrońcy tytułu zmagania w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy rozpoczną od sobotniej konfrontacji z Cracovią. „Pasy” w rundzie zasadniczej wygrały już w stolicy 2:0.

– W nowoczesnej piłce jakość to nie wszystko. Jeśli nie walczysz w odpowiedni sposób, ktoś inny, może nawet słabszy od ciebie, ale dający z siebie więcej, zajmie twoje miejsce. Musisz łączyć w sobie jakość i zaciekłość, tylko wtedy jesteś w stanie odnieść sukces – podkreślił Portugalczyk.

– Przez całe moje życie, nie tylko to piłkarskie, staram się pomagać innym, dawać im pewne wskazówki. Na boisku jest tak samo. Klub na początku mojego pobytu w Warszawie bardzo mi pomógł, a ja się odwdzięczam. Kibice dopingują nas w niezwykły sposób, czujemy to wsparcie, a ja swoją grą chcę im podziękować za taką postawę – stwierdził rozgrywający Legii.

– Jestem ambitnym człowiekiem i zawsze chcę być jeszcze lepszy. Jeśli drużyna zawsze by wygrywała, a ja nie strzelałbym goli i nie notował asyst, też byłbym zadowolony. Jednak w piłce musisz być też w pewnym stopniu samolubem. Tylko wtedy możesz się rozwijać – dodał Andre Martins.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.