Andreazzoli: Nie mieliśmy szczęścia w kluczowych momentach sezonu

sports news

Empoli FC przegrał na wyjeździe z Interem Mediolan 1:2 i spadł z Serie A. Tener Aurelio Andreazzoli powiedział, że jego zespołowi zabrakło szczęścia w kluczowych momentach sezonu.

– Oczywiście, że nie jestem zadowolony. Mam jednak satysfakcję, bo daliśmy sobie szansę i walczyliśmy – powiedział Andreazzoli w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Zrobiliśmy to, co chcieliśmy. Utrzymaliśmy się w meczu do samego końca i staraliśmy się prezentować nasz styl. Jestem bardzo zadowolony z tego, jak zagraliśmy w ostatnich 15 minutach. Stworzyliśmy sobie kilka sytuacji do strzelenia gola – podkreślił.

– Nie mieliśmy szczęścia w kluczowych momentach sezonu. Było wiele kontuzji, ale drużyna nigdy się nie poddał. Zawodnicy cały czas mieli odpowiednie nastawienie – ocenił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.