Antoine Griezmann: Tęsknię za futbolem

sports news

Antoine Griezmann, napastnik FC Barcelony opowiedział w rozmowie z dziennikiem „Mudno Deportivo” o kwarantannie. Francuz przyznał, że chce już wrócić na boisko.

– Wszystko u mnie dobrze, ale to trudne, kiedy nic nie możmna zrobić – powiedział Antoine Griezmann.

– Bardzo mocno tęsknię za futbolem. Nie mam jednak pojęcia kiedy będziemy mogli wrócić do gry – doda napastnik.

– Jestem zaniepokojny przesunięciem Euro 2020. Z drugiej strony dla naszej reprezentacji to może być nawet dobra decyzja, bo mieliśmy teraz sporo kontuzji w zespole – zakończył Francuz.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.