Arjen Robben: Pokazaliśmy mentalność zwycięzców

Kapitan reprezentacji Holandii, Arjen Robben przyznał, że wygrana z Walią 3:2 w piątkowym meczu towarzyskim napawa go optymizmem i sprawia, że na przyszłość patrzy w sposób pozytywny.

Podczas eliminacji do mistrzostw Starego Kontynentu “Oranje” uplasowali się na czwartej pozycji w grupie A. Udział w turnieju zapewniły sobie natomiast kadry Czech oraz Islandii.

– Zaczęliśmy dobrze, pokazując odrobinę naszego starego systemu. Przed nami jeszcze sporo pracy, ale mam dobre przeczucia dotyczące przyszłości – powiedział 31-letni skrzydłowy w rozmowie z “SBS6”.

– W pierwszej połowie kontrolowaliśmy spotkanie, ale musimy pokazać jeszcze większą ostrość. Straciliśmy dwa gole, a to nie powinno nam się przytrafić na tym poziomie – dodał.

– Zawsze można być niezadowolonym i zwracać uwagę wyłącznie na niepowodzenia. Uważam jednak, że graliśmy dobrze i pokazaliśmy mentalność zwycięzców – podsumował.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Portugalia – Hiszpania https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-portugalia-hiszpania-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Ukraina – Szkocja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ukraina-szkocja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: San Marino – Estonia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-san-marino-estonia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…