Arsenal FC rozważa wypożyczenie Jese Rodrigueza

Szkoleniowiec londyńskiego Arsenalu, Arsene Wenger według najnowszych informacji brytyjskich mediów chciałby ściągnąć na zasadzie wypożyczenia do swojego zespołu skrzydłowego Realu Madryt, Jese Rodrigueza.

Do ekipy Kanonierów 22-letni Hiszpan miałby przenieść się już na początku zimowego okienka transferowego. Jak na razie nie wiadomo, ile ewentualnie miałoby trwać wypożyczenie młodego zawodnika.

Zmiana piłkarskiego otoczenia urodzonego w Las Palmas gracza jest o tyle prawdopodobna, iż nie może on zyskać uznania w oczach nowego menadżera zespołu Rafaela Beniteza, który woli stawiać w linii ataku na Cristiano Ronaldo, Karima Benzemę oraz Garetha Bale’a.

Oprócz drużyny z Emirates Stadium chęć pozyskania wychowanka Królewskich wyrażają również menadżerowie takich klubów jak Liverpool FC, Inter Mediolan, AC Milan, czy też Valencia CF.

W bieżącym sezonie ligowym były młodzieżowy reprezentant Hiszpanii rozegrał zaledwie trzy spotkania. Warto zaznaczyć, iż w ani jednym na placu gry nie przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut.