Artiom Łaguta: Nie będziemy winić silników

sports news

Artiom Łaguta po dwóch turniejach tegorocznego cyklu Grand Prix zajmuje dziesiąte miejsce w klasyfikacji generalnej.

Rosjanin zgromadził dotychczas trzynaście punktów i liczy na znacznie lepszy występ w Pradze niż te w Warszawie i Krsko.

– Robimy postępy we właściwym kierunku, ale wciąż trudno znaleźć odpowiednie ustawienia. Ostatnio było nieco lepiej niż w Warszawie, ale nie udało się wygrać żadnego wyścigu – wyznał Łaguta w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Mam nadzieję, że zwycięstwa przyjdą w Pradze. W Krsko zrobiliśmy postępy, ale trudno było wyprzedzać, chociaż niektórym to się udawało – podkreślił młodszy brat Grigorija.

– Będziemy obserwować uważnie wyścigi i próbować ustalić, co możemy zrobić lepiej. Stawka Grand Prix jest wyrównana i Praga może napisać nową historię – kontynuował żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz.

– Chcemy uzyskać więcej prędkości, która pozwoli nam wygrywać wyścigi. Nie będziemy winić silników. Wszystkie są na bardzo wysokim poziomie i z tej samej serii. Być może nie byłem wystarczająco szybki w Krsko, ale nie poddamy się – dodał Artiom Łaguta.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…