Aurelio Andreazzoli chwali Bartłomieja Drągowskiego

sports news
Oceń

Bartłomiej Drągowski został bohaterem Empoli FC. Polski bramkarz obronił 17 strzałów, a jego zespół sięgnął po cenny remis 0:0 w wyjazdowym meczu z Atalantą Bergamo.


– Jesteśmy zadowoleni z wyniku. Musieliśmy na niego ciężko zapracować i cierpieć, aby wrócić z punktem do domu – powiedział Aurelio Andreazzoli, trener Empoli FC, w rozmowie z „Sky Sport Italia”.

– Drągowski z pewnością dobrze się spisał. My jednak nie potrafiliśmy wykorzystać tego, kiedy zawodnicy Atalanty odczuwali już zmęczenie. Musieliśmy jednak dokonać trzech zmian z powodu kontuzji – dodał.

Jego podopieczni zajmują 18. miejsce w tabeli Serie A. Do bezpiecznej strefy tracą dwa punkty. W następnej kolejce zmierzą się u siebie ze SPAL 2013.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB