Awantura w szatni Lazio

sports news

Lazio przegrało na własnym stadionie 1:2 z Sassuolo. W szatni, po zakończeniu spotkania, doszło do słownych przepychanek pomiędzy członkami zespołu, głównie Francesco Acerbim i członkami sztabu szkoleniowego – poinformował Sport Mediaset.

Klub ze stolicy Włoch boryka się aktualnie z plagą kontuzji, która poważnie ograniczyła możliwości żonglowania składem. Dzisiejsza porażka była dla Lazio trzecim kolejnym meczem, w którym musiało uznać wyższość rywali.

Ostra wymiana zdań miała toczyć się pomiędzy Acerbim a Ivo Pulcinim, człowiekiem odpowiedzialnym w klubie za sprawy zdrowotne. Obrońca miał zarzucić Pulciniemu, że plaga kontuzji to tylko i wyłącznie jego wina.

Ostre zdania padły również pomiędzy samymi zawodnikami, którzy zarzucają sobie nawzajem, że nie dają z siebie maksimum na boisku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…