Azemović i Luković opuszczą Raków

sports news

Raków Częstochowa poinformował oficjalnie, że Emir Azemović i Andrija Luković opuszczą beniaminka PKO Ekstraklasy. Obaj otrzymali wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów.

Podopieczni Marka Papszuna kontynuują przygotowania do rundy wiosennej. Kolejnym etapem będzie zgrupowanie na Cyprze, gdzie nie polecą Emir Azemović i Andrija Luković.

23-letni Czarnogórzec rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów, w tym 12 w PKO Ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski.

Natomiast 25-letni Serb zanotował 9 występów – 7 w ekstraklasie i 2 w Pucharze Polski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.