Bakayoko: Na początku nie potrafiłem pokazać pełni swoich możliwości

sports news

Tiemoue Bakayoko po niezbyt udanych pierwszych miesiącach w AC Milan jest obecnie kluczowym zawodnikiem „Rossonerich”. Pomocnik wypożyczony z Chelsea Londyn powiedział, że trener Gennaro Gattuso nauczył go jak być na boisku wojownikiem.

– Pierwsze tygodnie nie były dla mnie dobre. Wszyscy jednak dobrze mnie przyjęli i miałem dobre warunki, aby pokazać się z dobrej strony – powiedział Bakayoko w rozmowie z „Bros. Stories”.

– Czasem wydaje ci się, że adaptacja będzie szybka i będziesz w stanie od razu pokazać 100 procent swoich umiejętności. Tak niestety jednak nie było, a kibice nie byli wobec mnie mili. Nie podobało mi się też to, co powiedział o mnie trener – przyznał Francuz.

– Nie będę tego powtarzał, ale to były ostre słowa. Zwłaszcza po tym jak zagrałem 20 minut w swoim pierwszym meczu. Było wtedy ciężko – podkreślił.

– Nie spodobało mi się to. Porozmawiałem z trenerem na ten temat i teraz jest lepiej. Znam jego charakter. Gattuso to jest trenerski wojownik i człowiek. On chciał przekazać mi tego ducha walki, którego wcześniej nie miałem – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.