Bale zagrożony dłuższym zawieszeniem

sports news

Dziennik „Marca” poinformował, że Gareth Bale może zostać zawieszony nawet na 12 spotkań. Walijczykowi grozi kara za cieszynkę po golu z Atletico Madryt.

Bale po bramce strzelonej z Atletico najpierw pokręcił dłońmi w okolicach uszu, a potem wykonał gest Kozakiewicza. Jego zachowanie wywołało sporo kontrowersji w Hiszpanii.

Walijczykowi grozi teraz zawieszenie, które może objąć nawet 12 spotkań. Wszystko zależy jak zostanie ocenione jego zachowanie.

Gareth Bale w tym sezonie rozegrał 29 meczów, w których strzelił 12 goli i zaliczył pięć asyst.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.