Ballack: Havertz to jeszcze niegotowy projekt

sports news

Legenda niemieckiej piłki – Michael Ballack przyznał, że Kai Havertz ma spory potencjał, jednak w dalszym ciągu, nie jest to ukształtowany zawodnik.

W wieku 20 lat Havertz ma na swoim koncie 143 mecze dla Leverkusen, w których zdobył 43 gole i zanotował 30 asyst.

– To bardzo utalentowany piłkarz. Ma znakomitą technikę i świetnie czyta grę. Jedno jednak musi być jasne – to w dalszym ciągu nie jest gotowy produkt – przyznał Ballack.

– Nie mówię tego negatywnie, jednak chodzi mi o to, że on w dalszym ciągu może się rozwijać. Musi nauczyć się być odpowiedzialnym. Gra za bardzo beztrosko – dodał.

Kontrakt Havertza z Bayerem obowiązuje do czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.