Balotelli nie pojawił się na treningu Brescii

sports news

Konflikt na linii Mario Balotelli – Brescia nasila się z dnia na dzień. We wtorek włoski napastnik nie pojawił się na treningu, a klub odmówił komentarza w tej sprawie.

W ubiegłym tygodniu Balotelli nie trenował z pierwszą drużyną. Ćwiczył tylko indywidualnie na boisku przeznaczonym do treningów drużyn juniorskich. We wtorek już nie pojawił się w klubie.

Kiedy La Gazzetta dello Sport, skontaktowała się z przedstawicielem Brescii, aby zapytać o sytuację Balotelliego, otrzymała krótką odpowiedź: “Bez komentarza”.

Balotelli ma ważny kontrakt z Brescią do czerwca 2022 roku, ale zdaniem włoskich mediów jest mało prawdopodobne, że po zakończeniu obecnego sezonu Serie A, pozostanie w klubie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.