„Barcelona może pójść drogą Milanu i Manchesteru United”

sports news

Kandydat na prezydenta FC Barcelony Victor Font zapowiedział, że ​​klub musi dokonać poważnych zmian, aby nie powtórzyć losów byłych gigantów europejskiej piłki nożnej. Miał na myśli AC Milan i Manchester United.

– W ciągu ostatniej dekady konkurencja poważnie się rozrosła i jest coraz mocniejsza. Przykładem świetnego zarządzania mogą być kluby angielskie – powiedział Victor Font, cytowany przez BBC.

– Jeżeli nie wprowadzimy zmian, nie zrobimy tego, co zamierzamy, wtedy zaryzykujemy, że FC Barcelona będzie kolejnym Milanem czy Manchesterem United – dodał kandydat na prezydenta Dumy Katalonii.

Sezon 2019/2020 nie jest udany dla FC Barcelony. Zespół został wicemistrzem Hiszpanii, odpadł z krajowego pucharu. Piłkarze z Camp Nou występują jeszcze w Lidze Mistrzów.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.