Barcelona widzi Luiza Felipe w roli następcy Pique

sports news

Barcelona jest jednym z najbardziej ruchliwych klubów na rynku transferowym podczas pandemii koronawirusa. Działacze Blaugrany myślą o sprowadzeniu na Camp Nou defensora Lazio, Luiza Felipe.

Felipe w Barcelonie miałby zostać następcą 33-letniego Gerarda Pique. Kataloński Sport twierdzi, że Blaugrana monitoruje rozwój 23-latka już od jakiegoś czasu i jest gotowa zapłacić za niego rzymskiemu klubowi około 40 milionów euro.

Brazylijski defensor do Lazio trafił kilka lat temu za zaledwie milion euro. Od tego czasu jednak bardzo się rozwinął, stając się jednym z najlepszych obrońców w Serie A.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.