Barraza wybrał ofertę New York City FC

sports news

Luis Barraza został nowym zawodnikiem New York City FC – poinformował oficjalny serwis Major League Soccer.

22-letni golkiper dołączył do zespołu z Nowego Jorku na zasadzie transferu definitywnego z Marquette University, gdzie zaliczył w sumie 53 występy.

– To bez wątpienia jeden z najszczęśliwszych momentów mojego życia. Jestem wdzięczny wszystkim, którzy pomogli mi znaleźć się w tym miejscu, a najbardziej rodzinie, na której wsparcie mogłem zawsze liczyć – wyznał Barraza po złożeniu stosownych podpisów.

Nowojorczycy w 2018 roku ukończyli rundę zasadniczą na trzecim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej.

Popularni „The Pigeons” w pierwszej fazie play off pokonali u siebie Philadelphia Union 3:1, a w kolejnej ulegli dwukrotnie (0:1 i 1:3 – przyp. red.) triumfującej ostatecznie w całych rozgrywkach Atlancie United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.