Bartomeu: Rozmawiamy z Messim

sports news

Prezydent FC Barcelony Josep Maria Bartomeu podkreślił, że kapitan drużyny Lionel Messi nie zamierza jej opuścić. Trwają rozmowy ws. nowego kontraktu.

– Rozmawialiśmy z Messim, rozmawiamy i będziemy rozmawiać – powiedział Bartomeu, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

– Jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu, ma przed sobą wiele lat, jest w świetnej formie. Nie mam wątpliwości, że pozostanie w Barcelonie – dodał prezes Dumy Katalonii.

– Jego przyszłość tutaj jest teraz jak i po zakończeniu piłkarskiej kariery – zapowiedział Bartomeu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.