Bartoszek: Bramka Kovacevica odbudowała drużynę

sports news

Trener Korony Kielce Maciej Bartoszek nie krył radości po wygranej na wyjeździe z Wisłą Płock 4:1 w pierwszym niedzielnym spotkaniu 27. kolejki PKO Ekstraklasy.

Ósme zwycięstwo w sezonie pozwoliło ekipie z województwa świętokrzyskiego umocnić się na czternastej pozycji w tabeli i zmniejszyć do dwóch punktów stratę do Wisły Kraków.

– Weszliśmy za bardzo spięci w ten mecz. Ta presja tego, co jest przed nami sprawiła, że w pewnym momencie bardzo mocno męczyliśmy się ze sobą. Nie zaczęliśmy spotkania tak, jak zakładaliśmy, natomiast później padła bardzo ważna bramka Kovacevica po stałym fragmencie gry, która odbudowała drużynę i sprawiła, że z każdą minutą wyglądało to coraz lepiej. Cieszę się ze zwycięstwa i gratuluję go zawodnikom – podkreślił Bartoszek dla oficjalnego serwisu Korony.

– Udało się zdobyć punkty i uważam, że to spotkanie bardzo nam pomoże. Uwierzyć zawodnikom w swoje umiejętności, a także realizować nasze założenia – stwierdził opiekun ekipy z Kielc.

– Poza pierwszą połową, powiedzmy oprócz pierwszych 30 minut, ten ogień zaczyna być widoczny, widać było go po meczu w szatni. Zespół zaczyna budować się na nowo i bardzo mnie cieszy to, jak wyglądaliśmy przez większą cześć tego spotkania – podsumował Bartoszek.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.