Bartoszek: Jedziemy do Lubina po trzy punkty

sports news

– Jedziemy do Lubina, jak na każdy pojedynek i chcemy przywieźć trzy punkty. Na tym się w tej chwili koncentrujemy. To jest dla nas najważniejsze – powiedział przed meczem z Zagłębiem Lubin, trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek.

– Podczas tej przerwy, przede wszystkim, mieliśmy analizę pomeczową i naszego najbliższego rywala. Oprócz tego też ważnym czynnikiem była regeneracja zawodników oraz poprawa innych elementów techniczno-taktycznych w zespole. Uważam, że będziemy odpowiednio przygotowani do najbliższego spotkania – dodał szkoleniowiec kielczan, który przyznał, że rozmawiał z Jakubem Żubrowskim, który w ostatnim meczu z Piastem Gliwice otrzymał czerwoną kartkę.

– Rozmawiałem z Kubą o tym, co się wydarzyło, poruszaliśmy też ten wątek na odprawie pomeczowej. Widziałem falę krytyki, jaka na niego spłynęła. Powiem tak, każdy kibic ma prawo do własnej oceny. Ten hejt, który się na niego wylał, w pewnym momencie przekroczył, niestety granicę. Tego typu rzeczy na pewno nam nie będą pomagały, także musimy być razem, wszyscy ze sobą, nie tylko wtedy, kiedy wygrywamy, ale również wtedy, kiedy jest źle. Właśnie w takich momentach potrzebujemy największego wsparcia od kibiców i o to proszę. Sprawę z Kubą uważam za zamkniętą oraz wierzę w to, że nie popełni już takiego błędu, poza tym pomoże drużynie wygrywać w kolejnych meczach – powiedział Bartoszek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.