Bartoszek: Myślenie o przyszłości jest utrudnione

sports news

– Już przed meczem z Arką Gdynia drużyna wiedziała, że spada. Każdy widział, że zawodnicy walczyli w tym meczu o zwycięstwo. Myślę, że podobną determinację zobaczymy w kolejnych spotkaniach – powiedział na konferencji przed meczem z Wisłą Kraków, trener Korony Kielce, Maciej Bartoszek.

– Każdy widzi, że daję grać młodym zawodnikom. W odpowiedni sposób ich ogrywamy. Czy dostaną szansę w następnym meczu? Zobaczymy, czy chcemy wygrać mecz w Krakowie za wszelką szansę, czy dać szansę młodym zawodnikom. Dla mnie liczy się to, co dany piłkarz wnosi do drużyny – dodał szkoleniowiec.

– Trzeba zweryfikować pewne rzeczy. Będziemy się starali dać więcej szans młodym zawodnikom. Poszukiwanie rozwiązań pod przyszły sezon jest utrudnione. Większość zawodników odejdzie. Chcę, żeby Korona do samego końca prezentowała się jak najlepiej – kontynuował Bartoszek.

– Chciałbym, aby rozmowy w sprawie przedłużenia wygasających umów były prowadzone. Mam nadzieję, że takie rozmowy będą prowadzone. Myślę, że można się w pewnych kwestiach dogadać, a podpisy na umowie złożyć później – stwierdził 43-latek.

– Dopóki nie będzie wiążących decyzji, trudno się określić co do przyszłości klubu. Czy możemy być spokojni, czy będziemy mieć związane ręce. Na ten moment to tylko gdybanie. Mam różne oferty, ale z Widzewem nie rozmawiałem. Na tę chwilę mam kontrakt do końca lipca i na tym się skupiam – zakończył Bartoszek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…