Barzagli: Kieliszek wina nic nie zmienia

sports news

Były obrońca m.in. Juventusu Turyn – Andrea Barzagli wypowiedział się na kilka sportowych tematów na swoim Instagramie.

– Nie piłem nigdy wina, tylko rum i colę. Później jednak to się zmieniło. Uważam, że wino nie ma wpływu na formę piłkarza. Jesteśmy tylko ludźmi – przyznał.

– Nie lubię za bardzo udzielać się na mediach społecznościowych, ale teraz mam za dużo wolnego czasu, więc postanowiłem spróbować – dodał.

– W ostatnich latach wielu sportowców piło kilka kieliszków wina tygodniowo i nic im się nie działo. Ważne, by wszystko wypośrodkować i nie popadać ze skrajności w skrajność – zakończył.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.