Bayern wystąpił przeciwko rasizmowi

sports news

Bayern Monachium wystąpił w piątek z oświadczeniem, w którym zdecydowanie potępił rasizm.

– Jesteśmy głęboko zszokowani śmiercią George’a Floyda oraz przerażającymi obrazami z USA. Rasizm jest kompletnie nieakceptowalny. Musimy aktywnie mu się przeciwstawiać. W swojej 120 letniej historii Bayern zawsze przywiązywał wagę do wartości społecznych. Szacunek, tolerancja oraz współczucie są niekwestionowanym fundamentem naszej klubowej filozofii – powiedział prezes Bayernu, Karl-Heinz Rummenigge.

– Bayern jest za pełnym szacunku, spokojnym i otwartym współistnieniem. W naszym świecie nie ma miejsca na dyskryminację, nienawiść, nietolerancję i przemoc. Powiedzieliśmy to wcześniej, a teraz powtórzymy to głośno, wyraźnie i z głębokim przekonaniem, aby było to słyszane na całym świecie: The Reds Against Racism. Black Lives Matter – dodał Rummenigge.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.