Becker i May dołączyli do mistrzów Polski

sports news

Luke Becker oraz Liam May dołączyli w majowym okienku transferowym do szeregów FOGO Unii Leszno – poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Kontuzje Keynana Rewa oraz Tymoteusza Picza sprawiły, że władze “Byków” podjęły decyzję o wzmocnieniu.

Wybór padł na dwudziestoletniego Beckera, który w poprzednim sezonie bronił barw rzeszowskiej Stali. W tym roku Amerykanin ma już podpisany kontrakt w SGB Premiership, gdzie reprezentuje Wolverhampton Wolves. Zawodnik wzmocni szeregi drugoligowego Stainer Unii Kolejarza Rawicz.

Drugim obcokrajowcem z nowym kontraktem został Liam May. Szesnastoletni Australijczyk będzie mógł reprezentować barwy zarówno FOGO Unii Leszno jak i Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Zawodnik wzmocni również drugą drużynę Unii Leszno w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.

(za unia.leszno.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…