Benatia: Allegri to świetny trener

sports news

Mehdi Benatia przyznał, że jego zdaniem Max Allegri mimo złamanej mu obietnicy, jest świetnym szkoleniowcem.

Benatia opuścił Juventus w 2019 roku na rzecz katarskiego Al-Duhail, po tym jak podpadł Allegriemu, nazywając go kłamcą.

– To świetny trener i dobry człowiek. Nie miałem z nim nigdy problemów. Po prostu nie lubię jak ktoś nie dotrzymuje danego mi wcześniej słowa – powiedział Benatia.

– Podczas turnieju przedsezonowego w Stanach Zjednoczonych, powiedział mi, że wraz z Chiellinim będę grał w pierwszym składzie na środku obrony, a Bonucci będzie musiał sobie powalczyć o miejsce na treningach – dodał.

– Tak się jednak nie stało. Strzeliłem dwa gole w finale Coppa Italia i nagle wylądowałem na ławce. Wtedy postanowiłem, że więcej nie zagram dla Juve, dopóki on będzie trenerem – przyznał Benatia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.