Bentaleb: Realizowaliśmy nasz plan przez 85 minut

sports news

FC Schalke 04 przegrał u siebie z Manchesterem City 2:3 w pierwszym meczu 1/8 finału, choć na pięć minut przed końcem prowadził 2:1 i grał z przewagą jednego zawodnika. Nabil Bentaleb, pomocnik, drużyny z Gelsenkirchen, powiedział, że jego zespół słono zapłacił za popełnione błędy.

– To jest rozczarowujący wynik. Niewiele osób w nas wierzyło przed tym meczem, że do przerwy będziemy mogli prowadzić. Dlatego możemy być dumni, choć nie kryjemy żalu – powiedział Bentaleb, cytowany przez oficjalną stronę internetową UEFA.

– Popełniliśmy trzy błędy, a w tych rozgrywkach, z takim rywalem, słono się za nie płaci. Mieliśmy pewność siebie i wiedzieliśmy, że stać nas na sprawienie im problemów. Dobrze realizowaliśmy nasz plan na te spotkanie przez 85 minut – dodał.

– Teraz czeka nas rewanż, a zależało nam na tym, aby zagrać w takim spotkaniu. Jesteśmy w trudnej sytuacji, ale musimy wierzyć, walczyć i dać z siebie 200 procent. Zobaczymy, co się wydarzy – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.