Biglia: AC Milan potrzebuje stabilizacji

sports news

Lucas Biglia potwierdził programie radiowym „Tanto Por Decidir”, że ​​rozważa powrót do Argentyny.

34-letni Latynos dołączył do AC Milan w 2017 roku za niespełna 20 mln euro. Od tego czasu jako „Rossoneri” rozegrał 63 spotkania, w których strzelił dwa gole.

– Odkąd przyjechałem, klub już dwukrotnie zmienił właściciela. Brakuje mu stabilizacji. Analizuję swoją przyszłość i nie wykluczam powrotu do gry w Argentynie – podkreślił Biglia, któremu nie zaproponowano przedłużenia umowy, wygasającej po zakończeniu bieżącego sezonu.

– AC Milan znów będzie wielki, gdy w klubie zapanuje stabilność i organizacja. Będzie jednym z europejskich super mocarzy, jakim kiedyś był, ale to wymaga trochę czasu – podsumował Biglia.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na poniedziałek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-poniedzialek-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Granada – Real Madryt – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/granada-real-madryt-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na niedzielę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-niedziele-28/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…

Reklama