Bild: Timo Werner latem chce przejść do „The Reds”

sports news

Timo Werner prezentuje doskonałą formę w obecnym sezonie. „Bild” donosi, że napastnik RB Lipsk chce latem przenieść się do Liverpoolu FC.

Wielkim zwolennikiem talentu 23-latka jest Jurgen Klopp. Menedżer „The Reds” bardzo chciałby sprowadzić go na Anfield.

„Bild” donosi, że piłkarz jest otwarty przenieść się do klubu z czerwonej części dzielnicy Merseyside. Spekuluje się, że może do tego dojść już po zakończeniu tego sezonu.

Werner w rozgrywkach 2019/20 strzelił 26 goli w 25 meczach. Kontrakt 23-latka z RB Lipsk obowiązuje do 30 czerwca 2023 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.