Bjerre: Nie mam żalu do Nielsena

sports news

Kenneth Bjerre zgłosił gotowość do jazdy w zawodach Speedway of Nations 2019, których dwudniowy finał odbędzie się tym razem w rosyjskim Togliatti.

Filigranowy Duńczyk nie został uwzględniony w kadrze Hansa Nielsena, ale liczy, że legenda owalu może jeszcze zmieni zdanie.

Przed startem nowego sezonu pewniakami zespołu ze Skandynawii wydają się być Niels-Kristian Iversen, Nicki Pedersen i Leon Madsen.

– Chcę teraz głównie skupić się na powrocie do Grand Prix. Nie chcę, aby cokolwiek działało mi na nerwy – wyznał Bjerre dla oficjalnego serwisu Indywidualnych Mistrzostw Świata.

– Nie mam nic do zarzucenia Hansowi Nielsenowi. Naprawdę dobrze mi się z nim rozmawia i mamy dobry kontakt. Nie ma żadnego żalu ani większych problemów – podkreślił żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz.

– Prawdopodobnie zdecyduję się wrócić na przyszły rok. Kto wie? Leona nie było w składzie na 2018 rok, a wystarczy tylko spojrzeć, jaki miał sezon w ligach. Nie trzeba być w składzie kadry, aby być czołowym zawodnikiem i chyba trochę do tego podchodzę właśnie w taki sposób – podsumował wątek Bjerre.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.