Bjerre: Wciąż widzę siebie na najwyższym poziomie

sports news

– Nie jestem gorszym zawodnikiem niż wtedy, gdy brałem udział w Grand Prix. Po prostu ciężko jest tam wrócić – wyznał Kenneth Bjerre w rozmowie z oficjalnym serwisem Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Filigranowy Duńczyk w 2019 roku stawia sobie za cel awans do turnieju Grand Prix Challenge, gdzie stawką będą trzy miejsca w cyklu GP 2020. Zawody zaplanowano na 24 sierpnia w chorwackim Gorican.

– Prawie co roku docierałem do GP Challenge, ale powrót do Grand Prix wymagał poza tym trochę szczęścia. W 2012 roku złamałem nogę dzień przed weekendem w Cardiff i nie mogłem dokończyć w ten sposób sezonu. W 2013 roku zakwalifikowałem się do startu na 2014, ale potem złamałem obojczyk. W moim ramieniu wszystko było popsute i kosztowało mnie to możliwość jazdy – przypomniał kibicom Skandynaw.

– Jestem ciągle blisko tego, aby się przebić. Potrzeba mi po prostu szczęścia danego dnia i wtedy wrócę. Nie poddam się. W ubiegłym roku byłem prawdopodobnie w najlepszej formie fizycznej kiedykolwiek. Czerpię z tego radość i wciąż mam do osiągnięcia swój wielki cel. Zrezygnuję dopiero wtedy, kiedy nikt nie będzie mną zainteresowany i nie będę zdrowy. Nadal mam jednak marzenie i wciąż się staram je osiągnąć – zaznaczył żużlowiec MrGarden GKM Grudziądz.

– Na najwyższym poziomie jest ciężko, ale wciąż widzę na nim siebie. Wszystko musi być w porządku i najpierw muszę przejść przed duńskie kwalifikacje, a potem przez ciężki półfinał. To są główne cele: kwalifikacja do Grand Prix i by zostać mistrzem Danii – podsumował Duńczyk.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.