Błaszczykowski: Wracam do Wisły, to dla mnie ważny dzień

sports news

Jest to dla mnie wielki dzień. Bardzo się cieszę, że będę miał przyjemność po raz kolejny założyć koszulkę Wisły Kraków – powiedział Jakub Błaszczykowski na konferencji prasowej, gdzie oficjalnie ogłoszono, że po 12 latach wrócił do „Białej Gwiazdy”.

– Robię to, co czuję i tak też było w tym przypadku. Jestem tutaj i czuję satysfakcję. Zdaję sobie też sprawę z ogromu oczekiwań. Sytuacja klubu jest trochę lepsza, jednak cały czas zmaga się z dużymi problemami. Ale budująca jest wiara kibiców – podsumował ostatnie wydarzenia Jakub Błaszczykowski.

– Przełomem był moment, gdy zobaczyłem jakie są problemy w Wiśle. Gdyby wszystko było dobrze, Biała Gwiazda nie potrzebowałaby mnie – dodał skrzydłowy.
Były reprezentant Polski unikał deklaracji co do swojej dyspozycji jak i całego zespołu, który zimą został osłabiony kadrowo.

– Mecze weryfikują stan przygotowania. Mamy grupę młodych, chętnych do nauki zawodników, ale i tych bardziej doświadczonych. Trudno jest powiedzieć, co będzie w meczu z Górnikiem, bo pierwszy mecz z reguły jest niewiadomą – tłumaczył Błaszczykowski.

(za: Wisła Kraków).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.